У Черкасах озеленюють одну з вулиць (фото)

У Черкасах озеленюють одну з вулиць (фото)

Вулиця Героїв Дніпра у Черкасах стає зеленішою і яскравішою. Тут за кошти природоохоронного фонду проводять озеленення.

Роботи тривають вже близько тижня. Тут облаштовують газони, висаджують кущі та дерева листяних та хвойних порід. Роботи виконують дві фірми, які виграли тендер, розповів начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко. Нині тривають активні роботи на газоні, розміщеному на колі.

– Зокрема, на цій вулиці висаджують акації шаровидної форми, рожеві і білі, барбариси, кізильник, ялівець та хризантеми. Ці красиві рослини ще тільки починають квітнути, тож ще тривалий час зможуть милувати око наших містян. На зиму вони будуть обрізані та змульчовані, тож мають добре перезимувати. Озеленення будемо проводити, доки дозволятиме погода. Потім продовжимо роботи у наступному році, – зазначає Володимир Гусаченко.

– Митниці бути не тільки комфортною, але й красивою! – зазначає депутат міської ради від цього округу Юрій Тренкін. – Останнім часом у цьому мікрорайоні помітні значні і позитивні зміни. Працюватимемо і надалі, щоб і цей мікрорайон, і усі Черкаси ставали квітучими і зручними.

 

Залиште коментар