Завідувача та доцента черкаського вишу судитимуть за вимагання хабара

Завідувача та доцента черкаського вишу судитимуть за вимагання хабара

Службові особи Черкаського державного технологічного університету будуть відповідати перед судом за вимагання хабара від студента. Вони намагалися отримати неправомірну вигоду у сумі 3 100 гривень.

Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт в кримінальному провадженні за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

В червні 2018 року завідувач однієї із кафедр Черкаського державного технологічного університету, за попередньою змовою з доцентом кафедри цього ж університету, за позитивне вирішення питання здачі літньої навчальної сесії за 2017-2018 роки, вимагали та отримали від студента зазначеного навчального закладу, раніше обумовлену неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 3 100 грн.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Нагадаємо, що незаконні дії обвинувачених викрито Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчими Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: за вчинене особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залиште коментар