У Черкасах пацієнт довів працівника швидкої допомоги до гіпертонічного кризу

У Черкасах пацієнт довів працівника швидкої допомоги до гіпертонічного кризу

Викликавши швидку допомогу, молодий чоловік довів фельдшерку до гіпертонічного кризу. Про це повідомляє прес-служба КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

Учора, 15 січня, диспетчер Черкаської станції швидкої медичної допомоги прийняла виклик від 33-річного чоловіка про те, що в нього ”болі в області нирок”.

Поки фельдшер збирав анамнез у хворого, той повідомив, що у нього тиждень тому була травма спини і його стан погіршився сьогодні після того, як він випив пива. Медпрацівник поставив попередній діагноз ”ниркова коліка” і хотів оглянути пацієнта. Чоловік натомість почав грубити фахівцю швидкої, стверджуючи, що той у стані алкогольного сп’яніння. Відмовився від огляду і тут же викликав поліцію.

По прибуттю працівників поліції, фельдшер наполіг на негайному проведенні освідування на стан алкогольного сп’яніння в Черкаському обласному наркодиспансері, щоб убезпечитись від наклепу та зняти з себе всі підозри. До того ж він неоднарозово наголошував, що має алергію на алкоголь. Пройшовши процедуру в наркодиспансері, фельдшер отримав довідку про відсутність ознак алкогольного сп’яніння.

Як наслідок, у медпрацівника розвинувся гіпертонічний криз і його госпіталізували до Третьої Черкаської міської лікарні з тиском 190х120 та гострою реакцією на стрес. До того ж, це вибило з робочого процесу бригаду екстренки на весь робочий день. Таким чином у місті працювало на одну “швидку” менше.

Залиште коментар