“У Черкасах буде один з найкращих монументів загиблим у війні на Сході черкащанам”, – Анатолій Бондаренко

“У Черкасах буде один з найкращих монументів загиблим у війні на Сході черкащанам”, – Анатолій Бондаренко

У Черкасах триває робота над встановленням монументу воїнам, що віддали своє життя у російсько-українській війні на сході нашої країни з 2014 року і до сьогодні. Загалом Черкаси мають, на жаль, вже 40 таких героїв. Усі їхні імена буде викарбовано на пам’ятній дошці, яку встановлять в центрі монументу.

Учора під час робочої наради за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, членів сімей загиблих черкащан, учасників АТО, членів виконавчого комітету та депутатів Черкаської міської ради, представників департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради та скульптора, який працює над монументом, обговорили питання щодо оформлення пам’ятної дошки загиблим.

Загалом на дошці буде викарбовано 40 імен черкаських героїв за роками їхньої загибелі. У ході обговорення учасники наради дійшли спільної думки, що окрім прізвищ варто вказати і дату народження воїнів, а також шиврони підрозділів, у яких вони воювали.

Вивчивши досвід інших міст з облаштування пам’ятних монументів нашим співвітчизникам, загиблим у російсько-українській війні, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відзначив, що в Черкасах буде один із кращих, якщо не кращий, монумент в Україні.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар