У Черкасах покращили освітлення на вул.Козацькій

У Черкасах покращили освітлення на вул.Козацькій

У Черкасах за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка завершилося оновлення дворового освітлення за адресами: вулиця Козацька, буд. 3, 5, 7 та 9.

Раніше деякі ділянки цього мікрорайону зовсім не освітлювалися. Для кращого освітлення дворів тут додатково встановлено 2 опори.

За інформацією КП «Міськсвітло», на цій ділянці 28 натрієвих ламп ДРЛ-250 замінили на 39 LED-світильника потужністю 40 Вт.

«250 тис. грн. буде зекономлено за 5 років із міського бюджету після реконструкції дворового освітлення. Ми робимо все задля комфортного життя черкасців у вечірній період та водночас економимо кошти міського бюджету», – повідомляє заступник директора КП «Міськсвітло» Павло Собко.

«Міська влада і надалі робитиме усе для того, щоб вулиці і двори Черкас ставали світлішими і безпечнішими», – запевняє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

1 коментар до цієї статті

  1. УкраЇна

    Особливо дуже класно їздити і ходити з 07.00 години ранку. Так, ба-бах і немає Вашого світла, наче наосліп ходиш, їдеш! Дякуємо за нове освітлення, особливо в зимовий час!

    Відповіcти

Залиште коментар