У Черкасах провели конкурс гітарного мистецтва

У Черкасах провели конкурс гітарного мистецтва

V Всеукраїнський студентський та учнівський конкурс гітарного мистецтва «Fiesta», організований Черкаська Дитяча Школа Мистецтв ім. Валентина Талаха за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики, відбувся на базі Черкаського міського Будинку культури ім. Івана Кулика.

У цьому році конкурс проводився у двох форматах: очному та дистанційному. У ньому взяли участь 113 учасників з 15 областей України. Конкурсанти мали можливість продемонструвати свої таланти як сольні виконавці, так і в складі різних колективів.

Для оцінки виступів учасників конкурсу, організатори запросили видатних професіоналів у якості членів журі: Андрія Брагіна, Антона Ялозу, Лілію Герасимчук, Анну Ковальову та Олену Хорошавіну.

Після напруженого відбору та довгих дебатів, журі визначило переможців у різних категоріях. Їм були вручені почесні відзнаки, дипломи та спеціальні призи.

Всеукраїнський студентський та учнівський конкурс гітарного мистецтва «Fiesta» створив можливість учасникам поспілкуватися з іншими гітаристами та обмінятися своїм досвідом. Він став значущою подією у музичному житті України, сприяючи розвитку талантів та поширенню гітарної культури у нашій країні.

Залиште коментар