У Черкасах ще одну вулицю оснастили LED-світильниками

У Черкасах ще одну вулицю оснастили LED-світильниками

На вулиці Пахарів Хутір завершилося оновлення вуличного освітлення із натрієвих на світодіодні LED-світильники. Про це повідомляє прес-служба КП “Міськсвітло” Черкаської міської ради.

Під час реконструкції освітлення по вищезазначеній вулиці додатково встановлено 1 залізобетонну опору, що і покращило рівномірність та яскравість освітлення дороги. Стан освітлення оцінювали як незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися. 13 ламп ДНАТ було замінено на світодіодні LED-світильники, які є екологічно безпечнішими для навколишнього середовища .

” У порівнянні з іншими пристроями штучного світла, освітлення міста за допомогою LED-світильників має величезну кількість переваг, головною з яких є економія споживаної електроенергії при високій світловій віддачі. Саме завдяки світлодіодним світильників вуличне освітлення стає більш ефективним і надійним. Ми робимо все можливе для кращого та сучаснішого освітлення нашого міста”, – говорить Павло Собко, заступник директора КП “Міськсвітло”.

Залиште коментар