Вулицю в центрі Черкас просять перейменувати на честь Костянтина Мірошниченка

 

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію про перейменування вулиці Лазарєва на честь загиблого військового та активіста Костянтина Мірошниченка.

За словами автора петиції, нині ця вулиця у центрі Черкас названа на честь Федора Лазарєва – росіянина, уродженця Тверської області.

– Але під час російсько-української війни особливо важливо шанувати героїв, які присвятили своє життя розвитку нашого міста і полягли у боротьбі за незалежність України, – зазначає автор.

 

Костянтин Мірошниченко – відомий громадський діяч, організатор проукраїнських заходів, мітингів, маршів. Активний учасник Революції Гідності. Разом з однодумцями із навколо азовського руху організовував освітні та культурні заходи, спрямовані на розвиток черкаської молоді.

Костянтин був керівником соціального проєкту “AmbrosHub”, ідейним натхненником та співзасновником “ГайдаFest”, керівником відділу національно-патріотичного виховання, автором проєктів “Громадського бюджету”.

Із початком повномасштабного вторгнення Костянтин був співзасновником волонтерського центру “Цивільний штаб допомоги”, який забезпечував потреби військових, а у травні 2022 року особисто долучився до Збройних Сил України.

Брав участь у бойових діях на Запорізькому, Херсонському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.

У складі взводу звʼязку 1 ШБ 3 ОШБр забезпечував звʼязком свій підрозділ, згодом зацікавився технологією FPV-дронів та займався самонавчанням і вдосконаленням навичок пілота. Зібрав команду з побратимів, регулярно переймав досвід у інших пілотів.

10 березня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання від ворожого обстрілу, будучи в складі протитанкового взводу 1 штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади.

– Вважаємо, що ім’я Мірошниченко Костянтина Валентиновича з позивним “Мірош” має бути вшановане у місті, якому він присвятив своє життя. Одна з центральних вулиць Черкас має носити його ім’я, аби його справи та історія жили вічно у нашій пам’яті і надихали нас продовжувати розвивати місто та країну, – йдеться у петиції.

джерело: Про все

Залиште коментар