У Черкасах танцювали заради безпритульних котів (відео)

У Черкасах танцювали заради безпритульних котів (відео)

Танці заради порятунку безпритульних котів – таку акцію влаштували в Черкасах. Майстер-клас із латинських танців провели в одному з центральних парків міста. Крім того, влаштували й уроки малювання. Кожен охочий міг зобразити мурчика. Зібрані кошти від уроків танцю передадуть притулкам для чотирилапих, повідомляє “5 канал”.

Віктор Головко дотепер ніколи не танцював латинських танців. Але заради безпритульних котів погодився навчитися пластичних рухів: “Це дуже добре, коли люди піклуються і про себе, і про тварин: і про котів, і про собак, і про всяких-всяких тварин”.

Благодійній проєкт для допомоги безпритульним котам у Черкасах провели вперше. Чимало містян зголосилися долучитися до ритмів сальси, бачати і кізомби.

“Будь-хто в будь-якому віці, в будь-якій фізичній формі може долучитися і навчитися базовим крокам”, – запевняє куратор проєкту Тетяна Шевчук.

Поруч із танцмайданчиком – художня студія просто неба: “Ми сьогодні малюємо котиків заради благодійної мети. Ми сьогодні збираємо гроші, аби котики без дому були вакциновані та здорові”.

Тут діти малювали своїх домашніх муркотунів. 8-річна Аліна зобразила портрет чотирилапого вихованця. Дівчинка зізнається, хотіла б урятувати всіх вуличних кошенят: “У них немає сім’ї, їм дуже непросто знайти їжу і не так просто знайти собі сховище”.

Залиште коментар