У Черкасах троє вихованців дитсадка потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією

У Черкасах троє вихованців дитсадка потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією

Троє вихованців черкаського дитячого садочку №78 «Струмочок» потрапили до лікарні з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція». Про це повідомляє ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Всі хворі діти госпіталізовані до Комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція», де їм надається відповідна медична допомога.

Фахівцями Черкаського міського відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України» проведено епідеміологічне розслідування випадку групового захворювання. З метою встановлення причин його виникнення спалаху та локалізації і ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне та вірусологічне обстеження персоналу дошкільного навчального закладу та контактних дітей на кишкову групу інфекцій. Проведено заключну дезінфекцію.

Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

Залиште коментар