У Черкасах відбулася акція протесту проти “Формули Штайнмаєра”

У Черкасах відбулася акція протесту проти “Формули Штайнмаєра”

Під будівлею Служби безпеки України Черкаської області сьогодні вночі зібралися близько сотні активістів. Про це повідомляє видання “Дзвін” із посиланням на “Інфоміст”.

Члени ПП “Національний корпус” та небайдужі черкащани протестують проти погодження “формули Штайнмаєра”. Націоналісти трактують цей протест, як акцію проти зливу інтересів України за формулою Штайнмаєра.

Таким чином активісти вимагали:

Негайно оприлюднити повний текст документу, підписаний Л. Кучмою на зустрічі «трьохсторонньої контактної групи»;
У випадку підписання угоди на умовах Росії вимагаємо відставки Міністра закордонних справ України В.Пристайка та «уповноваженого в трьохсторонній контактній групі» Л. Кучми;
Порушити кримінальне провадження проти Міністра закордонних справ України В. Пристайка та «уповноваженого в трьохсторонній контактній групі» Л. Кучми.
Серед мітингарів присутній Олег Петренко, депутат Верховної Ради минулого скликання. За його словами, державна зрада буде стосуватися кожного, хто у ВР проголосує за новий закон про особливий статус Донбасу за цією формулою:

— Там нічого немає про мир. Є тільки капітуляція у вигляді проведення виборів. Немає значення ціна, якою буде зупинена капітуляція. Ми вимушені будемо заплатити більшу ціну, коли ця війна прийде до наших домівок по всій території України, — сказав Петренко.

А лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко у своєму фейсбук учора вночі написала:

“Партія «Батьківщина» вважає «формулу Штайнмаєра» неприпустимою для України, а її підписання в Мінську – прямою загрозою національній безпеці, територіальній цілісності та суверенітету нашої країни. Ми звертаємося до президента з проханням терміново зібрати лідерів парламентських фракцій і детально пояснити, що підписано в Мінську та на які дії надана згода”.

Залиште коментар