У Черкасах відбулося свято «Святий Миколай для кожної дитини» (фото)

У Черкасах відбулося свято «Святий Миколай для кожної дитини» (фото)

Сьогодні зранку у черкаській піцерії «Престо» лунав дитячій сміх, а зала була осяяна світлом дитячих посмішок. Тут відбулося свято «Святий Миколай для кожної дитини». Його вже восьмий рік поспіль організовує підприємець і депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

У цей день веселе свято подарували 50-м дітлахам з категорійних сімей: із неповних, малозабезпечених, багатодітних родин. На них чекало смачне частування і розваги від запальних аніматорів.

– День святого Миколая – моє найулюбленіше свято з дитинства. У мене завжди вдома під подушкою був подарунок. Відзначати це свято – добра традиція моєї сім’ї. Цей день усі дітлахи очікують із нетерпінням, сподіваючись на диво і казку. Тому вважаю за потрібне у цей день теж трішки побути чарівником і подарувати свято тим, хто цього потребує найбільше. У наступному році теж обов’язково привітаємо категорійних діток. Я твердо переконаний, що якщо кожен з нас принесе в цей світ хоча б частинку добра, наш світ стане кращим, – зазначив Роман Діскант.

Привітали діток цього дня також і в ресторані «Рушничок». Тут свято для 25-х малят організував депутат міськради від ВО «Батьківщина» Валерій Міняйло.

Залиште коментар