У Черкасах визначили, хто прибиратиме великогабаритне сміття у місті

У Черкасах визначили, хто прибиратиме великогабаритне сміття у місті

У Черкасах вивозити великогабаритне побутове сміття буде ТОВ “Сантехбудконструкція”. Ця фірма виграла відповідний конкурс, що було затверджено рішенням виконавчого комітету.

Як зазначила заступник міського голови Людмила Бордунос, усьго участь у конкурсі взяло 2 підприємця. Саме ТОВ “Сантехбудконструкція” найкраще підготувалося до конкурсу, придбавши відповідну техніку та набравши штат.

Із переможцем укладуть договір на 10 років. Сміття від багатоповерхівок вивозитимуть за графіком, а з приватного сектору – раз місяць згідно з укладеними договорами. Вартість послуги стаговитиме 11 гривень з людини на місяць.

Підприємець обіцяє надати доступ до jps-трекерів задля контролю та бере на себе інвестиційну складову. Зокрема, обіцяє з року в рік збільшувати кількість сміття, яке перероблятиметься, докупити ще техніку, облагородити своїм коштом майданчики для збору ТПВ та підтримувати чистоту на них. За це керівник підприємства Андрій Бортник просив укласти з ним угоду принаймні на 20 років. Утім міськвиконком погодився на вдвічі менший термін.

– Вирішення проблеми із вивезенням великогабаритного сміття вже давно стало нагальним питанням для Черкас. Тож чудово, що нарешті це питання вирішено. Також хотів би звернутися до свідомості жителів нашого міста та гостей Черкас, щоб вони не захаращували наше місто своїми відходами і не викидали своє сміття, де їм заманеться. Адже були випадки, коли несвідомі громадяни викидали старі шафи та дивани навіть на кладовищах. Давайте будемо жити за правилом: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

 

Залиште коментар