У Черкасах за мужність і героїзм нагородили рятувальників

У Черкасах за мужність і героїзм нагородили рятувальників

15 листопада у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся ІV етап патріотичної акції «Естафета поколінь». Про це повідомляють в УДСНС в Черкаській області.

За особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності, відзнаками Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту нагороджено чотирьох рятувальників Черкащини.

Зокрема, медаллю «Герой-рятівник» нагороджено Артема Андрієнка – водія Чигиринської державної пожежно-рятувальної частини, який нещодавно врятував 17 пасажирів мікроавтобуса, взявши керування автобусом на себе, коли його водій знепритомнів за кермом.

Ще трьох співробітників Віталія Буряка – пожежника-рятувальника Тальнівської державної пожежно-рятувальної частини, Артема Завадського – командира відділення 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси та Олександра Талана – командира відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси нагороджено медалями «За відвагу на пожежі».

Залиште коментар