У Черкасах змінять карантинні заходи для деяких торговельних підприємств

У Черкасах змінять карантинні заходи для деяких торговельних підприємств

Звернення від підприємців, які торгують посадковими матеріалами, а також від ПП «Ринкові технології» розглянули сьогодні на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

Представники ПП «Ринкові Технології» повідомили, що закриття роботи продуктового ринку, що розташований за адресою: Черкаська область, місто Черкаси, вул..Смілянська, 144/2, призведе в майбутньому до продуктового колапсу в продуктових маркетах міста Черкаси, в зв’язку з тим, що зазначений ринок відпускає опт продуктів харчування таким мережам продуктових маркетів, як: «Абсолют», «Делікат», «Моллі», «Малінка» та ін.

За їхніми словами, ринок обладнаний двома пропускними пунктами, на в’їзді всім робиться замір температури, особа пропускається лише за умови відсутності температури та наявності одноразових рукавичок та маски для захисту обличчя. Підприємство додатково гарантує дезінфекційну обробку торгівельних місць двічі на день за допомогою спеціального дезрозчину.
Тож комісія своїм рішенням дозволила продуктовому ринку на вул..Смілянській, 144/2 роботу в режимі з 2:00 по 6:00 ранку щоденно, окрім неділі.

Також комісія з питань ТЕБНС розглянула колективний лист низки підприємців, які здійснюють торгівлю насінням, посадковими матеріалами та міндобривами. У ньому вони просять зняти заборону на торгівлю під час карантину, оскільки нині триває посівна кампанія і від їхньої роботи залежить майбутній врожай.

Члени комісії ухвалили рішення дозволити торгівлю посадковими матеріалами в існуючих садових центрах лише на відкритих територіях і за умов дотримання санітарно-гігієнічних норм та дезінфекції. Садові магазини ж можуть здійснювати торгівлю дистанційно.

Нагадаємо, раніше було ухвалене рішення дозволити продаж посадкових матеріалів на спеціально відведеному ярмарку у Черкасах на розі вул..Смілянської та Благовісної.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар