У черкащанина виявили наркотики та вирощену на продаж коноплю

У черкащанина виявили наркотики та вирощену на продаж коноплю

Досудовим розслідуванням встановлено, що 48-річний гр. К., придбав та  в подальшому, переслідуючи корисливий мотив, усвідомлюючи наслідки своїх незаконних дій, зберігав психотропну речовину з метою збуту, а також незаконно сіяв та вирощував коноплі.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

В подальшому, під час проведення обшуку в будинку гр. К., працівниками Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області спільно з працівниками УПН ГУНП в Черкаській області, з дивану в кімнаті будинку було виявлено та вилучено згорток з клейкої прозорої стрічки «скотч», з вмістом порошкоподібної речовини біло-рожевого кольору.

Таким чином гр. К. вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання психотропної речовини в особливо великих розмірах з метою збуту) КК України.

Разом з цим, під час проведення обшуку домоволодіння гр. К., у відсіку для завантаження прального порошку в пральній машині, виявлено та вилучено пакет із полімерного матеріалу з вмістом подрібненої речовини зеленого кольору рослинного походження, що передбачає вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення та зберігання наркотичної речовини без мети збуту) КК України.

Також в ході проведення обшуку виявлено та вилучено 33 (тридцять три) рослини, які відповідно до висновку експерта є рослинами роду коноплі (Cannabis), які містять психотропну речовину, що свідчить про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 (незаконного посіву та вирощування конопель) КК України.

Залиште коментар