«Комусь цікава тільки власна перемога й повна влада над містом Черкаси», — Павло Карась

«Комусь цікава тільки власна перемога й повна влада над містом Черкаси», — Павло Карась

Депутатів, які прийшли сьогодні на засідання позачергової  сесії Черкаської міської ради, обурила поведінка їхніх колег. Адже через власні амбіції та підпорядкованість певним інтересам, вони ставлять рідне місто на межу колапсу.

Про це повідомив кореспондент “ПроГоловне

Нагадаємо, що вже друге підряд засідання сесії Черкаської міської ради було зірване частиною депутатів. Цього разу вони просто не з’явилися на засідання. А тим часом не прийнято головний фінансовий документ міста — бюджет на 2018 рік.

Депутати міської ради Павло Карась та Олена Шевченко, депутат обласної ради Михайло Мушієк, директор департаменту фінансової політики міської ради Наталія Джуган, голова Черкаської ТВК Володимир Матюша виступили із заявами щодо ситуації, яка склалася.

«Наразі наближаються неминучі дати виплати заробітної плати для 15 тисяч бюджетників міста Черкаси. Але профінансувати ці видатки в законний спосіб ми не маємо можливості. Не будуть здійснені виплати субсидій, виплати допомоги при народженні дитини. Тому «Самопоміч» закликає не робити місто заручником чиїхось політичних амбіцій», — зазначила Олена Шевченко.

«Те, що відбувається в місті Черкаси, є наслідком тих подій, що відбулися декілька років тому, а саме, обрання сумнівного виконавчого комітету та міської ради. Фракція ВО «Черкащани» не голосувала тоді за цей виконком, оскільки він не представляв інтереси ні громади, ні бізнесу, ні політики, а лише інтереси бандитів. Я тоді чітко озвучив, що це кримінал прийшов до влади. І зараз ми бачимо, що більшість депутатів міської ради не розпоряджається власним голосом і власною волею. Більшість тих, кого сьогодні немає в сесійній залі, підпорядковуються певним людям. Рішення приймаються в одному черкаському ГрандМаркеті і в одній київській кондитерській. А найгірше, що хтось може померти: на фронті, а тут, оскільки люди не отримають ліки, не отримають допомогу в лікарні через відсутність медикаментів. А все через те, що комусь цікава тільки власна перемога і повна влада над містом», —прокоментував ситуацію Павло Карась.

На сесію міськради прибув і новий Депутат від УКРОПу, який займе місце вбитого Михайла Бінусова, — Віталій Мевша. Він служить у Дніпрі, тож виявилося, звідти легше доїхати до засідання, ніж місцевим депутатам.

“Я вчора був ще в Дніпрі, а сьогодні з’явився у Черкаси на засідання. Знайшов для цього і час, і можливості. Чому цього не зробили ті, хто зараз перебуває у місті. Я щось, напевно, не розумію у цьому житті”,  – зазначив він.

Прочитайте ще:

Залиште коментар