У черкащанки відібрали авто через несплату комуналки

У черкащанки відібрали авто через несплату комуналки

Черкащанка ледь не лишилася власного автомобіля через заборгованість по комунальним послугам. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ТЕЦ.

Мешканка міста заборгувала за надані послуги підприємству значну суму та ігнорувала попередження про звернення до суду. Фахівцями Виконавчої служби, у межах повноважень, було описано та арештовано автівку боржниці задля подальшої реалізації майна у рахунок погашення боргу перед підприємством. Задля вирішення питання сплати боргу громадянці було надано певний термін, визначений законодавством. Зрозумівши ситуацію, жителька міста негайно в надані терміни сплатила борг за отримані комунальні послуги та забрала автівку назад.

Юридичний відділ підприємства наголошує, що задля врегулювання заборгованості за спожиті клієнтами послуги ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» застосовує усі передбачені чинним законодавством методи. Зокрема, це претензійно-позовна робота. Якщо споживач не реагує на попередження про заборгованість протягом 3-х місяців, його справа передається до суду.

Після отримання рішення суду підприємство звертається до Виконавчої служби із заявою про його примусове виконання. До всього, боржник вноситься до Єдиного реєстру боржників, що ускладнює в подальшому оформлення будь-яких угод щодо відчуження його майна та унеможливлює виїзд за кордон. Також до боржника можуть застосовуватися інші заходи примусового стягнення, зокрема арешт коштів та майна.

На сьогодні за результатами співпраці Черкаської ТЕЦ зі співробітниками Відділів державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області накладено 485 арештів на майно боржників, заарештовано 22 банківські рахунки, по 253 боржникам винесено постанови про звернення стягнення на доходи та відбуваються примусові відрахування в рахунок погашення боргу з заробітних плат та пенсій, до 141 боржника здійснено виїзд з співробітниками Державної виконавчої служби, в результаті яких по 35 справам було арештовано та описано майно боржників, з подальшою можливою реалізацією. Вилучені кошти від продажу арештованого майна буде спрямовано на погашення заборгованості перед ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

За результатами проведених заходів, державними виконавцями було описано декілька автомобілів, телевізорів, кондиціонерів, мікрохвильових печей, пральних машин, велосипедів, тренажерів та іншого майна, що підлягає арешту.

Залиште коментар