У черкаській лікарні 25 старих ліжок замінили на нові

У черкаській лікарні 25 старих ліжок замінили на нові

В уро-нефрологічному відділенні Третьої міської лікарні встановили 25 сучасних багатофункціональних ліжок з ортопедичними матрацами. Про це повідомляє видання “Про Все”.

– Їх встановили кілька тижнів тому. Досі у відділенні були старі ліжка, які давно потребували заміни, – розповідає лікар відділення Федір Касьян. – Використовувати їх було зовсім незручно. Скажімо, дуже важко було перекладати післяопераційного хворого із каталки на таке ліжко. З багатофункціональними ліжками це буде значно легше, до того ж вони із ортопедичними матрацами.

Відділення, яке  спеціалізується на наданні невідкладної медичної допомоги хворим як урологічного, так і нефрологічного профілю, розраховане на 40 ліжок. Тож ідеально, говорить лікар, аби замінити вдалося всі.

– Однак і 25 – це теж непогано, – зазначає Федір Касьян і додає, що кошти на їхнє придбання виділені з міського бюджету. – А стало це можливим завдяки підтримці команди мера Бондаренка та його помічника – депутата міськради Олексія Мельника. Він був першою людиною, до якої ми звернулися, а коли побачив старі ліжка, то був шокований їхнім станом. Тож докладав зусиль, щоб кошти таки були виділені.

У відділенні сподіваються, що окрім ліжок згодом вдасться замінити ще й каталки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар