У Черкаській області безробітних забезпечують тимчасовою зайнятістю

У Черкаській області безробітних забезпечують тимчасовою зайнятістю

Про організацію громадських робіт та робіт тимчасового характеру за участю безробітних розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. Про це повідомив сайт “Прочерк“.

В умовах дефіциту якісних пропозицій постійної роботи свої зусилля ми спрямовуємо на залучення клієнтів до тимчасової зайнятості, використовуючи багаторічні напрацювання з роботодавцями, органами влади та місцевого самоврядування. В цьому напрямку Черкащина стабільно входить до трійки лідерів серед регіональних служб зайнятості.

Проведення громадських та інших робіт, які носять тимчасовий характер дозволяє не лише надати тимчасову зайнятість та можливість додаткового заробітку громадянам, при відсутності можливості постійного працевлаштування, а й забезпечити потреби роботодавця у залученні тимчасових працівників для виконання певного обсягу робіт. Громадські роботи, які організовуються спільно з органами місцевого самоврядування мають соціальну спрямованість. Безробітні залучаються до догляду за інвалідами, людьми похилого віку та дітьми-інвалідами; здійснюють супровід та соціальне обслуговування осіб з вадами зору, які перебувають на обліку в організації УТОС, а протягом останніх двох років залучаються до проведення робіт з оформлення житлово-комунальних субсидій. Фінансування таких робіт зазвичай здійснюється на умовах співфінансування.  У 2017 році в області набула поширення практика залучення коштів місцевих органів влади для збільшення частки у співфінансуванні громадських робіт до 70 % та вище. Протягом  року в громадських та інших  роботах, які носять тимчасовий характер взяли участь понад 12 тис. осіб.

Довідково:

Тимчасовою зайнятістю забезпечено:

  • 7,3  тис. мешканців села;
  • 6,2 тис. жінок;
  • 2,9 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років;
  • 383 людини з інвалідністю;
  • 240 військовослужбовців, які брали участь в АТО;
  • 31 внутрішньо переміщена особа.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Прочитайте ще:

Залиште коментар