«ЧЕЛУАШ зробив максимум з того, що можна було зробити», – О. Мельник

«ЧЕЛУАШ зробив максимум з того, що можна було зробити», – О. Мельник

Директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник перепросив у містян за стан доріг у Черкасах. Але, за його словами, «ЧЕЛУАШ» зробив максимум з того, що можна було зробити.

Про це він повідомив на сьогоднішній прес-конференціїу міськраді, передає кореспондент «ПроГоловне».

 

«За нормативами, на ту кількість доріг, що є у місті (а це близько 7 млн кв. метрів дорожного полотна) потрібно 51 одиницю техніки. КП «ЧЕЛУАШ» має 7 КАМАЗів, 7 тракторів та 3 КДМ, тобто усього 17 одиниць, – прозвітував Олексій Мельник. – Наші працівники по 17 годин проводили за кермом, потім дві, максимум три години відпочивали і знову поверталися на дороги»

 

За словами Олексія Мельника, така ситуація виникла через справді аномальний снігопад – сніг йшов 11 годин поспіль, за дві доби його випало півтори місячні норми. Впоратися з таким навантаженням КП «ЧЕЛУАШ» не зміг. Тендер на зимове прибирання доріг, що був проведений, не був профінансований через неприйняття бюджету міста, і це теж спровокувало такий колапс на дорогах. Для прикладу директор КП «ЧЕЛУАШ» навів Суми – схоже за розмірами місто, яке має 70 одиниць снігоприбиральної техніки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар