У черкаському ДНЗ провели відкритий урок «Конструювання одягу»

У черкаському ДНЗ провели відкритий урок «Конструювання одягу»

1 березня, у рамках училищного конкурсу «На кращий урок теоретичного та виробничого навчання» у навчальному закладі був проведений відкритий урок з предмету «Конструювання одягу» викладача вищої категорії Яни Вишневської на тему «Побудова конструкції спідниці «тюльпан» з кокеткою». Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики. 

Яна Миколаївна творчо підійшла до реалізації мети уроку, застосувавши учнівські презентації, слайд-шоу з прийомами конструктивного та технічного моделювання фасону спідниці, ескізи та фотокартки моделей спідниць різних форм та фасонів, готові зразки виробів, креслення конструкцій, навчальний відеофільм з використанням САПР при побудові конструкцій одягу. Застосовані викладачем методи показу прийомів побудови складних конструкцій, використання ІКТ на всіх етапах уроку, націлювали учнів на творче осмислення, сприяли кращому засвоєнню матеріалу.

Журі конкурсу відмітило високий рівень професійної майстерності викладача та сформовані навички учнів при виконанні практичних завдань тастворенні нової форми спідниці.

Прочитайте ще:

Залиште коментар