У ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» провели свято випускників

У ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» провели свято випускників

28лютого, в  училищі відбулося свято випускників. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

У святково прикрашеній актовій залі, з хорошим настроєм  і хвилюванням  79 випускників очікували  дипломи кваліфікованого робітника з професій: «Монтажник  гіпсокартонних конструкцій; лицювальник-плиточник», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання», «Штукатур; монтажник систем утеплення будівель». П’ятнадцятьом  випускникам вручено дипломи з відзнакою.

Присутні на заході гості, а це декан будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету Д.В. Грецький, соціальні партнери – технічний директор ДП «Герц Україна» І.В. Засєдатєлєв та технічний консультант  ТОВ «КАН»  К.Денисюк, привітали випускників з отриманням диплому та побажали  успішного працевлаштування, віри у власні сили на шляху до омріяних цілей. Разом з тим, випускники професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», які засвоїли новітні технології з монтажу інженерного обладнання отримали Сертифікати ДП «Герц Україна» та ТОВ «КАН».  Випускники  професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» – Сертифікати фірми «SINIAT»ТМ«PLATO»;  професії «Штукатур; монтажник систем утеплення будівель» – Сертифікати Фабрики будівельних сумішей «БудМайстер» та ПІІ «УРСА».

З вітальним словом до випускників звернулася директор училища В.О.Молоцило, побажала знайти своє місце у житті, реалізувати отримані знання,бути цілеспрямованими,заручитися щасливою долею, та у разі життєвих складностей, звертатися до педагогів, які завжди зможуть зрозуміти і підтримати.

Хороші, щирі слова–звернення на адресу випускників були сказані майстрами виробничого навчання. Слова вдячності на адресу педагогів та побажання успіхів своїм товаришам прозвучали з уст  голови учнівського самоврядування Яроша Сергія, випускника групи №7.

Випускники щиро дякували педагогам за їхню працю, майстерність і людяність пісенними привітаннями.

Звучали пісні про будівельників, Україну, родину.

Залиште коментар