У Черкаському вищому профучилищі підписали угоду про співпрацю фірмою «Grohe»

У Черкаському вищому профучилищі підписали угоду про співпрацю фірмою «Grohe»

УЧеркаському вищому професійному училищі будівельних технологій відбулася зустріч керівників професійно-технічних закладів області, стейкхолдерів та соціальних партнерів. Вона пройшла на базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Про це прозповів у своєму дописі на ФБ начальник управління освіти й науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Директор училища Валентина Молоцило означила співпрацю навчального закладу з соціальними партнерами, зокрема, щодо поліпшення матеріально-технічної бази, працевлаштування випускників.
Також присутні переглянули презентацію про можливості та завдання діяльності навчально-практичного центру, до участі у створенні якого долучилися такі підприємства як ДП «ГЕРЦ Україна», ТОВ «КАН», АТ «Корадо», ПП «Компанія Акватерм-Україна», фірма «Grohe».

У рамках зустрічі представники соціальних партнерів презентували навчальні стенди для підготовки майбутніх фахівців з монтажу санітарно-технічних систем і устаткування. Вони принагідно відзначили перспективність співпраці з професійно-технічними навчальними закладами, що сприятиме підготовці кваліфікованих кадрів.

Користуючись нагодою, висловив сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю та принагідно вручив соціальним партнерам Почесні грамоти управління.
Урочистою частиною заходу стало підписання угоди про співпрацю між ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» та фірмою «Grohe».
У продовження зустрічі присутні мали нагоду переглянути майстер-класи «Налаштування системи опалення по контурах», «Запуск та налаштування системи опалення «Тепла підлога»», «Налаштування температурних режимів на опалювальних приладах»; ознайомилися з діяльністю НПЦ з професії «Маляр», що був створений за підтримки торгівельної марки «Тріора».

Прочитайте ще:

Залиште коментар