У черкаських парках третю добу пиляють дерева

У черкаських парках третю добу пиляють дерева

Попри вихідний, у парку «Сосновий бір» з самого ранку кипить робота. Фахівці продовжують розпилювати дерева та гілля, звільняючи алеї парків для проходу.

Про це повідомляють в КП “Дирекція парків”. Фото “ПроГоловне“.

“Важко сказати, коли приберемо весь парк, бо з погіршенням погодних умов роботи додасться, а такої погоди я 20 років точно не пам‘ятаю, – говорить майстер дільниці N 1 парку КП «Дирекція парків» Юрій Бегейма. – Учора у нас працювали у парку 15 людей, трактор і вишка. Сьогодні роботи продовжуємо”.

Варто зауважити, що у підпорядкуванні КП «Дирекція парків» не лише галявини й алеї цього парку, а й масиви на схилах Дніпра – територія «Вікових насаджень дубу й сосни», які також постраждали від негоди і їх теж потрібно розчищати.

Снігопад пошкодив насадження і у парку «Спортивний».

“Вдячний своєму колективу за сумлінність та оперативність, – коментує керівник підприємства Володимир Стойко. – Працівники поставилися до проблеми із розумінням, учора до 23 години працював наш трактор”.

Крім повалених дерев, у паркових зонах чимало похилених. Чи потрібно буде їх спилювати, вирішуватимуь екологи.

Комунальники звертають увагу відпочивальників на небезпеку ураження електричним струмом. На території згаданих парків зафіксовані пориви електромереж. Їх усувають, проте, у разі виявлення проводів не можна до них наближатися ближче 8-ми метрів.

Наразі у адміністрації КП закликають утриматися від відвідування парку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар