За півдня рятувальники витягли з заметів 6 одиниць техніки, зокрема, і карету “швидкої”

За півдня рятувальники витягли з заметів 6 одиниць техніки, зокрема, і карету “швидкої”

Станом на 13 годину проблемні ділянки доріг на території Черкаської області відсутні. В Уманському районі тривають роботи з очищення автодоріг від снігу та ожеледі на ділянках автодороги М-05 Київ-Одеса біля села Ладижинка та села Собківка, автодороги М-12 Стрій-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка біля села Бабанка та села Оксанино.

Про це повідомляють в управлінні ДСНС в черкаській області.

З 8 до 13 години 21 січня для надання допомоги під час ускладнення погодних умов підрозділи Управління ДСНС залучались у 6 випадках.

Зі снігових заметів було вивільнено 6 одиниць техніки, з яких 4 вантажних автомобілі, 1 автобус та 1 карета швидкої медичної допомоги. Надано допомогу 27 особам.

Так, о 8:24 на пункт зв’язку Шполянської Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в місті Шпола на вулиці Чайковського, автомобіль швидкої медичної допомоги не може самостійно виїхати з снігового замету. Рятувальники, які прибули на місце виклику, за допомогою буксировочного тросу, вивільнили авто із снігового полону.

Також 5 транспортних засобів, серед яких 4 — вантажних автомобілі та 1 автобус звільнили із сніжного замету уманські рятувальники.

Станом на 13 годину в області залишаються відключеними 54 населених пункти. Роботи по відновленню електропостачання тривають.

В районах області функціонують 137 пунктів обігріву.

Прочитайте ще:

Залиште коментар