У черкаських представників «Батьківщини» знову проводять обшуки

У черкаських представників «Батьківщини» знову проводять обшуки

Учора вранці у квартирі дружини першого заступника голови Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина», керівника фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді, майбутнього кандидата у народні депутати від «Батьківщини» по Черкаській області  Михайла Мушієка представники правоохоронних органів провели обшук.

 

Правоохоронці нагрянули у помешкання без попередження. Що шукали, не пояснювали.

 

Останнім часом стало помітно, що зацікавленість черкаських правоохоронців до місцевих «батьківщинівців» зросла. Кілька місяців тому проводилися скандальні обшуки на підприємствах депутата Черкаської міської ради, представника «Батьківщини» Юрія Тренкіна, відсторонено від посади заступника міського голови Черкас, «батьківщинівця» Ігоря Волошина. Тепер обшук у сім’ї Мушієків.

 

Самі партійці переконані, що таким чином чиниться адміністративний тиск на «батьківщинівців». І це зрозуміло, адже не за горами дві виборчі кампанії – вибори Президента та вибори до Верховної Ради.

 

І щоб не казали опоненти, що до офіційного початку виборів ще далеко, але фактично передвиборча президентська кампанія в Україні уже стартувала.

 

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко уже заявила, що балотуватиметься на пост Президента України. Сьогодні найбільші соцопитування свідчать, що «Батьківщина» та Юлія Тимошенко займають лідируючі позиції у політичних рейтингах. Крім того, партія має високий рівень підтримки виборців у Черкаській області, про що свідчать останні вибори у новостворених об’єднаних територіальних громадах.

 

Тож недивно, що за такої політичної ситуації провладні структури намагають чинити тиск на представників опозиційної партії, залякувати родичів «батьківщинівців».

Прочитайте ще:

Залиште коментар