У черкаських вихователів дитсадків зросте зарплата

У черкаських вихователів дитсадків зросте зарплата

Муніципальну надбавку до заробітної платні отримуватимуть до кінця цього року вихователі дитячих садочків у Черкасах. Рішення про це під час сесії, яка відбулася 19 квітня, ухвалили міські депутати.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

 

Кожного місяця їм доплачуватимуть премію в розмірі 24% до посадового окладу (а це – близько 921 грн). Як розповів заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов, загалом на це з бюджету витратять 12 мільйонів 340 тисяч гривень.
Нагадаємо, як розповідав під час одного з засідань виконавчого комітету директор департаменту Сергій Воронов, досі вихователі в садочках в середньому отримували близько 5 300 грн.
“Така оплата їхньої праці не співрозмірна з рівнем педагогічної відповідальності, моральним та психологічним навантаженням педагогів дошкільних закладів, – сказав тоді він. – Більше з тим – це призводить і до дефіциту педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти”.
Водночас, під час сесії Микола Фомич виступив із ініціативою підвищення заробітної плати й помічникам вихователів. Утім, для цього профільному департаменту необхідно провести необхідні розрахунки. Тож до цього питання обранці можуть повернутися на одному з подальших засідань.

Залиште коментар