У чотирьох лісництвах Лисянського лісгоспувстановлено нові паспортні дошки

У чотирьох лісництвах Лисянського лісгоспувстановлено нові паспортні дошки

Лад в усьому – запорука успіху. Саме такого принципу роботи дотримується керівництво Лисянського лісгоспу. Відтак, приділяє увагу не лише фінансово-економічним показникам підприємства, а й зовнішній привабливості лісогосподарських володінь.

Так, нещодавно у всіх чотирьох лісництвах – Лисянському, Шевченківському, Яблунівському та Стеблівському встановили нові паспортні дошки. Окрім того, розмістили вказівники, які дозволяють не лише лісівникам, а й пересічним відвідувачам лісових масивів, орієнтуватися в місцевості. Варто відзначити, що зроблено все відповідно до сучасних тенденцій та з естетичним смаком, повідомляють у прес-службі Черкаського обласного управління  лісового та мисливського господарства.

 «Чимало оновлень ми вже зробили, проте попереду на нас чекає багато клопіткої роботи. Саме бажання змінити та покращити роботу підприємства на краще й дає поштовх в усіх починаннях», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

За словами директора, у найближчих планах – придбання нової техніки, ремонт лісових доріг, покращення умов праці для робітників, а також створення нової теплиці із сучасними технологіями догляду за рослинами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар