У Будянському лісництві висадили понад 33,5 тисячі сіянців дуба

У Будянському лісництві висадили понад 33,5 тисячі сіянців дуба

Цього річ у Будянському лісництві посаджено 28,6 га нового лісу. Загалом висаджено 33 592 штук сіянців дуба звичайного, вирощеного із закритою кореневою системою, звітують в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Справжньою феєю лісорозсадника тут називають майстра Віру Синчак, адже саме її дбайливі жіночі руки вирощують маленькі дубки у поліетиленових пакетах. Так, цього року тут зросло 80 тис. штук гарненьких дубків. Вони ще крихітні, але в майбутньому стануть могутніми деревами, бо саме цей метод вирощування виправдав себе надійним та незаперечним результатом. Без сумніву, це не легка і кропітка робота, але вона того варта. Зараз відбувається підготовка пакетів, їх наповнюють спеціальною сумішшю із грунту, торфу та піску. Вони чекатимуть свого часу до весни, а потім у кожний пакет буде висаджено жолудь, далі – очікування дружніх сходів.

Будянський лісорозсадник повністю забезпечує власні потреби у посадці, а також лісові культури беруть Смілянське та Городищенське лісництва.

Окрім цього, у лісництві створено шкілку новорічних ялинок на площі 1,3 га. Проведено догляду за лісовими культурами, зокрема хімічного (обробіток гербіцидами) на 53,6-гекторній площі та механізованого – на 75,7 га.  Доповнили культури на 47,6 гектарах. Виконано освітлень на 31,2 га, прочисток – на 9,4 га. Та заготовлено з початку року 7818 га кубометрів деревини.

Належна увага приділяється благоустрою та будівництву лісових доріг – зроблено 2 кілометри доріг з твердим покриттям, адже лісовози мають впевнено і безпечно прямувати за своїм маршрутом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар