У Чигирині працівника Будинку культури притягли до відповідальності за російську мову

У Чигирині працівника Будинку культури притягли до відповідальності за російську мову

За проведення заходу на День святого Валентина російською мовою працівника Будинку культури притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Інформацію про це надав голова Чигиринської районної державної адміністрації у відповідь на звернення щодо проведення заходу до Дня Валентина російською мовою, повідомляють vmisti.in.ua.

«Організатора молодіжного вечора, керівника театру малих форм, Гришко С.І. притягнуто до дисциплінарної відповідальності – оголошено догану» – сказано у відповіді.

Сканкопію документу виклала в соціальну мережу Яніна Діденко.

Як повідомляється, 14 лютого 2017 року, в Будинку культури м. Чигирина проводився захід, присвячений Дню святого Валентина. Відразу після його проведення в соціальній мережі Facebookз’явився допис від YaninaDidenko: 

«Людоньки, це якийсь жах! Чому у 2017 році в нашому будинку культури відбувається захід для молоді, який ведуча проводить російською мовою? Ви нічого не переплутали?!» 

Користувачі активно почали обговорювати дане питання. Усі підтримали думку, що такі та подібні заходи потрібно проводити українською мовою.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар