У Чигиринському лісництві 5 годин гасили пожежу

У Чигиринському лісництві 5 годин гасили пожежу

У Чигиринському лісництві Чигиринського лісгоспу 1 липня ц.р. трапилася лісова пожежа. Загорання виявили працівники державної лісової охорони у 28 кварталі.

У зв’язку зі складними погодними умовами – сильний вітер та спека – для гасіння пожежі були мобілізовані усі сили та засоби Чигиринського лісгоспу і навіть сусідніх лісгоспів. На допомогу також прибули пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС у Черкаській області. Працювала районна комісія техногенно-екологічної безпеки.

Пожежа виникла у зв’язку з випалюванням сухої рослинності з боку Тясминської пойми. Постійний поривчастий вітер не дав змоги ліквідувати загорання на ранній стадії, бо вітряна буря миттєво перекидала залишки горіння на нові ділянки, навіть попри мінералізовані смуги.

Завдяки злагодженим діям вдалося запобігти верховій пожежі, проте низовою лісовою пожежею пройшло 7,5 га лісової підстилки. Лісову пожежу гасили майже 5 годин.

Загалом у боротьбі з вогнем взяли участь 40 лісівників та 12 рятувальників, було залучено 15 пожежних автомобілів та 3 трактори  із спеціальним обладнанням.

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства

Залиште коментар