У департаменті житлово-комунального господарства Черкаської міськради – новий керівник

У департаменті житлово-комунального господарства Черкаської міськради – новий керівник

6 вересня у департаменті ЖКК призначили нового виконуючого обов’язки директора. Ним став член команди Анатолія Бондаренка, заступник директора цього департаменту Юрій Панченко. Він розповів виданню «Про головне» про перші завдання, які поставив перед ним міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, нині основні сили будуть спрямовані на підготовку до зими:

– Ми повинні підготувати до опалювального сезону школи, дитячі садочки, лікарні, житловий фонд. Також до того, як випаде сніг, потрібно завершити капітальний і поточний ремонт доріг. Ще одне завдання, яке поставив перед департаментом ЖКК міський голова – забезпечити готовність техніки до прибирання снігу у зимовий період.

На даний момент, розповів Юрій Панченко, очолюваний ним департамент займається підготовкою до Дня міста, який відзначатимуть 15-16 вересня. Адже територія, де мають проводитися святкування, повинна бути у належному санітарному стані.
Повідомив Юрій Панченко і своє бачення вирішення сміттєвої проблеми.

– Нині дійсно є нарікання від населення на засміченість і неприємний запах зі сміттєвих майданчиків. Але тут є ще фактор сезонності – калюжі натікають через викидання у контейнери рештків кавунів та динь. Покращити ситуацію, я думаю, зможуть нові сміттєві контейнери, які нещодавно були закуплені для міста. Крім того, планую більш ретельно контролювати роботу «Умвельта», щоб вони робили її якісніше і виконували усі умови договору, – говорить Юрій Панченко.

За його словами, він щодня перед роботою робить об’їзд містом, фіксує недоліки, які треба усунути.

– Я постійно спілкуюся з жителями Черкас, і вони констатують, що з часу, коли міським головою став Анатолій Бондаренко, місто Черкаси змінюється на краще. Ремонтуються дороги, покращується інфраструктура. Звісно, ще є питання, які потребують вирішення. Цьому допоможе командна робота і системний підхід. Будемо працювати!

1 коментар до цієї статті

  1. Олександр

    а куди діли Маркіна?

    Відповіcти

Залиште коментар