У гідрометцентрі розповіли про погоду в поминальні дні

У гідрометцентрі розповіли про погоду в поминальні дні

Сьогодні, 11 квітня, на погоду впливатиме південний антициклон: утримається суха та аномально-тепла погода, з температурою вночі +7+9º, вдень +20+22º.

А вже 12-13 квітня на погоду Черкащини впливатимуть атмосферні фронти атлантичного циклону. Місцями чекаємо невеликий дощ та посилення вітру. Хмарність не даватиме повітрю прогрітися вище +12+17º, нічна – майже не зміниться +5+7º.

За попередніми оцінками, у поминальні дні  14-15 квітня антициклону з півночі забезпечить в області  суху, проте прохолодну погоду: вночі до 0+5º, вдень до 10+15º, про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

З початку квітня, в результаті відсутності ефективних дощів та підвищеного температурного фону, на всій території області встановився середній (3 клас) пожежної небезпеки. Тому не слід спалювати суху рослинність та її залишки на городах, уздовж доріг та лісосмуг.  Це забруднює повітря на величезних просторах та шкодить здоров’ю та навколишньому природному середовищу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар