У Городищі затримали злодіїв, які викрали з магазину 10 тисяч гривень

У Городищі затримали злодіїв, які викрали з магазину 10 тисяч гривень

В Городищі Черкаської області наряд реагування поліцейських охорони у взаємодії з працівниками територіального підрозділу поліції за “гарячим слідом” затримали злодіїв.

На пункт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області о 22.18 год., з об’єкту, що охороняється поліцією охорони в м. Городище, надійшов сигнал тривоги.

“На місці події ми виявили, що магазині, з якого надійшов сигнал тривоги, пошкоджено вхідні двері”, – розповідає поліцейський-водій наряду реагування Володимир.

Встановивши, що в приміщені нікого немає, поліцейські почали огляд прилеглої території. Злодії виявились дуже спритними – хоча пройшло всього лиш дві хвилини з часу надходження сигналу тривоги, вони встигли втекти. Але наряди поліцейських, не втрачаючи надії, продовжували пошуки.

Про це інформує Управління поліції охорони в Черкаській області.

Через кілька хвилин на зупинці громадського транспорту виявили двох молодиків, поведінка яких викликала підозру.

“Побачивши службовий автомобіль, вони намагались сховатись в неосвітлену частину зупинки”, – зауважив поліцейський.

Підозрілих молодиків затримали і під час поверхневого огляду виявили у них значну суму грошових коштів – як з’ясувалось пізніше – 10 тис. гривень з каси магазину.

Під час перевірки особистих даних поліцейськими встановлено, що затримані громадяни, 1993 та 2000 років народження, є мешканцями м. Черкаси.

Затриманих передали наряду слідчо-оперативної групи Городищенського відділення поліції ГУНП в Черкаській області.

Залиште коментар