У Грушківському лісництві обладнали дві сучасні теплиці

У Грушківському лісництві обладнали дві сучасні теплиці

Вирощування декоративного посадкового матеріалу для озеленення та ландшафтного дизайну уже тривалий час успішно практикують у Грушківському лісництві Кам`янського лісгоспу. Для цього обладнали дві сучасні теплиці, у яких живцюють та вирощують якісний посадматеріал.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства.

Як розповідає лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила, загальна площа обох теплиць становить 280 метрів квадратних. Щороку тут вирощують близько 9 тисяч одиниць садивного матеріалу. В асортименті мають переважно вічнозелені рослини, які є найбільш “ходовими”, – туї, ялівці різних видів та форм, самшити.

До кожного виду рослин тут індивідуальний підхід адже одні – швидкоростучі та добре приживаються, інші – повільніше вкорінюються та потребують особливого догляду.

 

Щоб забезпечити живці належною вологою, в теплицях функціонує система автодощування.

“Це зменшує матеріальні та трудові затрати на вирощування, а якість посадкового матеріалу, який вчасно і в належному обсязі отримує вологу, значно вища. Завдяки цій технології волога рівномірно розподіляється по теплицям, надходить у потрібній кількості, щоб рослини могли її максимально засвоїти”, – зазначає Сергій Могила.

“Наша декоративна продукція досить конкурентоспроможна і за ціною, і за якістю. Тому розвиватися в цьому напрямку є куди. Основний ринок збуту – в межах області. Орієнтуємося на ті різновиди, які мають найбільший попит серед любителів зеленого декору, а у разі потреби – коригуємо асортимент”, – зазначає директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес.

Прочитайте ще:

Залиште коментар