У Кам`янці художниця прикрашає місцеві зупинки та паркани

У Кам`янці художниця прикрашає місцеві зупинки та паркани

Нещодавно на стінах хлібзаводу у Кам’янці майстриня Альона Дубина малювала квітучі сакури, а вже зараз прикрашає своєю творчістю місцеві зупинки. Про це  виданню “Інфоміст” розповіла сама художниця.

Зупинку вона почала розмальовувати на прохання місцевої влади. Так Кам`янка готується до відкриття алеї сакур.

– До третього травня я маю зробити цю зупинку гарною і в тематиці сакур. А також зробити мій “легендарний” бетонний паркан, якомога більшим, – розповідає дівчина. На зупинці вона зараз малює дерева сакури і каньйон, яким славиться її місто. Фото надала героїня Також Альона розповідає, що її стріт-арт розпочався із запитання доньки: – Мене доня часто почала питати, коли йшли повз бетоннi паркани, що за надписи i малюнки там зображені. Оскiльки я вмiю непогано малювати, то висновок був один, перекрити гарними картинами той “сором”.

Тоді Альона звернулася у міську раду, де й підтримали її ініціативу. Каже, що має ще дуже багато iдей на кожну бетонну стiну міста. Оригінальна дівчина планує розмалювати дитяче вiддiлення лiкарнi, бетонну огорожу дитячого садочка малюнками казок, а також “покращити” огорожу, де проводить вечори молодь, веселими мальованими селфi.

Залиште коментар