У Кам’янці завершився XV Всеукраїнський конкурс пам’яті П.І.Чайковського

У Кам’янці завершився XV Всеукраїнський конкурс пам’яті П.І.Чайковського

В останній день Всеукраїнського дитячого змагання відбувались різні святкові церемоніальні події. Зокрема, дітлахи-конкурсанти зустрілись із народною майстринею Ольгою Отнякіною-Бердник. В історичному музеї якраз зараз представлена її виставка. Юні музиканти поринули у казковий світ виробів Ольги Миколаївни, з неймовірною цікавістю розглядаючи її творчі дітища. Також, молоді гості ознайомились із експозицією історичного музею Кам’янського заповідника та тут же стали учасниками “Ранкового чаю з П.І.Чайковським”.


Паралельно, у приміщенні Кам’янської музичної школи, педагоги зустрілись з журі XV-го конкурсу, провівши творчу бесіду. Почесні “ревізори” знайомили вчителів з різними методами і прийомами роботи, що в цілому покликані реалізувати єдину мету – виховати талановиту мистецьку молодь. Про це повідомляють у департаментц культури Черкаської ОДА. 


Опісля, зібравшись разом у великому залі музичної школи, конкурсанти з нетерпінням стали очікувати вердикту журі. За доброю традицією, жоден із учасників і педагогів не залишились без подарунків. Щирі меценати (які постійно з’являються на горизонті конкурсу) нагородили фінансово і матеріально кожного учасника. Презенти отримали від ГО “Responsable Future”, Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського, мецената Світлани Мальованої та окремих благодійників (депутата Черкаської обласної ради Воронова С.П., Кам’янської районної організації Аграрної партії України, представника народного депутата С.Рудика – Л.Шрамко, міського голови В.Тірона, голови районної ради С.Сундукова). Гостинний прийом та неможливість залишити конкурс з порожніми руками – все це постійно тягне людей до Кам’янки.


Потім делегація конкурсантів вирушила почесною колоною до музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського. Спочатку лауреати поклали квіти до пам’ятника композитора, а потім всі разом взяли участь у концерті переможців. В ході святкового заходу на роялі родини Давидових зіграли лауреати конкурсу, кращі виконавці творів П.І.Чайковського і українських композиторів, інші учасники (детальний звіт про всіх лауреатів XV-го конкурсу пам’яті П.І.Чайковського читайте у наступному дописі).

Музей Пушкіна і Чайковського наповнився незабутньою мистецькою атмосферою, що є найкращим подарунком в дні пам’яті П.Чайковського, що минають в першій декаді листопада. 


Ювілейний Всеукраїнський конкурс пам’яті П.І.Чайковського вже ввійшов в історію. Позаду залишились 3 незабутні дні. На практиці ми довели, що Кам’янка має славне мистецьке минуле й, як наслідок – перспективи на не менш яскраве творче майбутнє.

Прочитайте ще:

Залиште коментар