У Каневі школи та гімназія стали ліцеями

У Каневі школи та гімназія стали ліцеями

Відтепер усі загальноосвітні школи та гімназія міста стали ліцеями. Відповідне рішення було ухвалено в четвер, 24 січня, у ході останнього засідання сесії. Про це йдеться на сайті «Вичерпно».

Перейменування відбулося відповідно до нового Закону України «Про освіту».

Відтак, в Україні навчальні заклади називатимуться за найвищим ступенем: І ступінь (де навчання проводиться до 4 класу) — це початкова школа, ІІ ступінь (9 класів) – це гімназія, ІІІ ступінь (11 класів) — ліцей.

– На території Канівської ОТГ функціонують 6 комунальних закладів загальної середньої освіти. П’ять з них реалізують освітні програми на І-ІІІ рівнях загальної середньої освіти (діти навчаються до 11 класу), тому мають тип закладу вищого рівня – ліцею, 1 заклад — загальної середньої освіти у Яблуневі — реалізує освітні програми на І-ІІ рівнях загальної середньої освіти (діти здобувають освіту до 9 класу), тому має тип закладу рівня – гімназії. Таким чином, для прикладу, повна назва закладу буде «Комунальний заклад Канівський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області», — поінформувала начальник відділу освіти Надія Голда.

Залиште коментар