У Каневі відбулося щорічне таборування “Батьківщини молодої”

У Каневі відбулося щорічне таборування “Батьківщини молодої”

Із 18 по 20 серпня у Каневі відбулося щорічне таборування «Батьківщини молодої», у межах якої представники політичної сили демонстрували свою вправність у спортивних та інтелектуальних конкурсах. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Батьківщина».

Так, під час щорічного таборування представників молодіжної гілки партії «Батьківщина» представники Одещини посіли перше загальнокомандне місце за результатами спортивних та інтелектуальних конкурсів і змагань.

Окрім цього молоді «батьківщинівці» Одещини здобули перемогу в чемпіонаті з волейболу та бамперболу, посіли друге місце в турнірі з армреслінгу та участь у політичних дебатах та в конкурсі краси «Міс «Батьківщина молода» – 2017».

За словами очільника «молодіжки» Одещини Анатолія Александрова, цьогорічне таборування засвідчило, що тільки системною та злагодженою роботою команди можна досягнути найкращих результатів.

«Три дні знайомств, спілкування, різноманітних конкурсів та змагань показали, що «Батьківщина молода» – це велика сім’я, сім’я однодумців, патріотів, молодіжних лідерів та політиків нового покоління. Упевнений, що ми є саме тією командою, за якою майбутнє України », – зауважив Анатолій Александров.

Прочитайте ще:

Залиште коментар