За транслювання музики у маршрутках в Черкасах не покарали жодного перевізника

За транслювання музики у маршрутках в Черкасах не покарали жодного перевізника

Про це кореспонденту Zmi.ck.ua повідомили в управлінні транспорту департаменту ЖКК ЧМР у відповіді на інформаційний запит.

«Під час проведення перевірок роботи громадського транспорту щодо дотримання умов договорів таких порушень виявлено не було», – зазначили в управлінні.

Нагадаємо, ще в квітні минулого року члени виконкому Черкаської міськради  ухвалили рішення заборонити водіям вмикати музику в громадському транспорті. Спочатку виконком хотів заборонити просто “Шансон”, однак заступник міського голови Ігор Коломоєць запропонував, щоб музики взагалі не було. Начальник управління інспектування Олександр Давиденко підтримав таку ідею, зазначивши, що це буде простіше проконтролювати, аніж заборону саме “Шансону”.

«Водіям заборонено навіть тихо вмикати музику під час перевезень. От коли вони стоять на кінцевих зупинках, тоді, будь ласка», – сказав у коментарі Zmi.ck.ua заступник міського голови Ігор Коломоєць.

В управлінні транспорту повідомили, в разі систематичних порушень договір з перевізником розривається в односторонньому порядку.

Прочитайте ще:

Залиште коментар