У Каневі змінили ціни на харчування дітей в садочках

У Каневі змінили ціни на харчування дітей в садочках

В місті була змінена вартість харчування дітей в садочках. Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету. Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На останньому засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення «Про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста».

У документі запропоновано встановити з 02 січня 2019 року вартість харчування дітей від 1 до 3-х років за один день в сумі 20.00 грн., від 3-6(7) років – 22.00 грн. в закладах дошкільної освіти міста згідно з нормами.

Батьківська плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти міста за один день визначається у розмірі 60% вартості харчування для дітей від 1-3 років – 12.00 грн., для дітей від 3-6(7) років – 13.20 грн.

Батьківська плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти закладах міста за один день визначається у розмірі 50% від вартості харчування для дітей від 1-3 років – 06.00 грн., для дітей від 3-6(7) років – 06.60 грн. для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Звільняються від сплати за харчування дітей пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, сукупний дохід в яких на кожного члена за попередній квартал не перевищив рівня прожиткового мінімуму, діти, які відвідують спеціальні дошкільні групи (логопедичні групи), дітей-переселенців та дітей, батьки яких є учасниками бойових дій, безпосередньо беруть участь в зоні проведення АТО, мобілізовані, демобілізовані в особливий період, перебувають у відрядженні на території Донецької і Луганської областей та беруть участь в АТО (відповідно до посвідчення, довідок із військової частини, військкомату) або загинули в зоні проведення АТО та інші категорії дітей за наявності довідки з управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради.

Залиште коментар