У Катеренополі встановлять дорожні знаки на кругових перехрестях

У Катеренополі встановлять дорожні знаки на кругових перехрестях

Незабаром на кругових перехрестях у Катеренополі будуть встановлені нові дорожні знаки, які регулюватимуть напрямок руху по колу та спростять нарешті життя автомобілістам. Про це із посиланням на Вісті Черкащини повідомляють Новини Черкас.

Нагадаємо, що у квітні Верховна Рада внесла зміни у правила перетину перехресть, де організовано круговий рух. Якщо раніше, рух на таких перехрестях визначався по-різному – світлофором, знаками пріоритету, правилом рівнозначних доріг (перешкода праворуч), то тепер перевагу мають ті транспортні засоби, що вже рухаються по колу. Такі правила діють у Європі. Згідно з статистикою, вони зменшують аварійність на перехрестях із круговим рухом приблизно на 80 %.

“Місяць тому ми замовили 9 нових знаків. У Катеринополі три кільця, тож по три на кожне, щоб з кожної вулиці було видно, як рухатись далі. Як тільки знаки до нас надійдуть, відразу встановимо. А поки що закликаємо водіїв не порушувати, їздити відповідно до сучасних вимог”, – зазначив селищний голова Катеринополя Іван Гегедош.

 

 

Залиште коментар