З’ясовуються причини травмування дітей в Умані. Відкрито кримінальне провадження

З’ясовуються причини травмування дітей в Умані. Відкрито кримінальне провадження

Шістьох дітей шпиталізували після святкувань Дня Незалежності в Умані на Черкащині. Під час святкового концерту на дітей, які знаходились біля сцени впало сценічне обладнання. Діти дістали подряпини й синці. Організатори концерту запевняють, що батьки не мають до них претензій. За фактом травмування дітей відкрили кримінальне провадження. Подробиці цього прикрого інцеденту повідомляє ТСН.

Поки інженери намагалися повісити великий екран, довкола сцени прогулювались учасники фестивалю, серед яких були діти, які мали виступати на святкуванні. Шестеро підійшли близько до сцени – і на них упав екран разом із металевими кріпленнями. Потерпілих швидко витягли з-під конструкцій і розвезли по місцевих лікарнях.

“Першу медичну невідкладну надали, відпустили додому, підстав для госпіталізації не було”, – розповів фельдшер приймального відділення Уманськоі міської лікарні Юрій Цимбал.

Діти дістали подряпини й синці, найсерйозніша травма – надщерблений зуб. Організатори кажуть, що вже за кілька годин потерпілі повернулися на свято, однак через стрес на сцену не виходили. Батьки подій не коментують, проте організатори запевняють – претензій вони не мають.

“Ми відшкодовуємо кошти, тобто стоматологічні послуги дитині, в якої пошкоджений зуб. У всіх інших батьків питань немає, ми їм приносимо вибачення за цю прикру ситуацію, але це такий збіг обставин і ніхто від цього не застрахований”, – переконує Юлія Пахолюк.

Проте поліція хоче з’ясувати, чому діти опинилися в небезпечній зоні, куди дивилися керівники, які привезли свій творчий колектив на фестиваль, і чому ті, хто монтував сценічне обладнання, не обмежили доступ до робочої зони. Наразі за фактом травмування дітей відкрили кримінальне провадження про порушення правил техніки безпеки. Санкція статті – від штрафу до ув’язнення до 2 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар