У Катеринопільському районі попередили незаконну оренду 260 га землі

У Катеринопільському районі попередили незаконну оренду 260 га землі

Торік у листопаді прокуратура запобігла незаконному наданню в оренду землі площею 260 га в Катеринопільському районі, втрутившись у судову справу. Товариству вдалося оскаржити таке рішення, однак прокуратура домоглася його скасування в апеляційній інстанції, пише Діловий регіон. 

Зокрема, після зміни меж земельної ділянки, орендованої одним з товариств Катеринопільського району, її подальше використання мали визначити на відповідному аукціоні. Право на поновлення раніше укладеного договору оренди за таких змін скасовувалося.

Товариство, намагаючись зберегти за собою право на вказані землі, звернулося з позовом до Черкаського окружного адміністративного суду, оскарживши бездіяльність Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та намагаючись зобов’язати його поновити договір оренди. Позовну заяву судом було задоволено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, заступником прокурора області було подано апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний адміністративний суд вирішив повністю задовольнити.

Прочитайте ще:

Залиште коментар