У Катеринополі закінчився “свинячий карантин”

У Катеринополі закінчився “свинячий карантин”

Закінчився карантин, оголошений після виявлення у Новоселиці африканської чуми свиней, що тривав понад 40 днів. Від 5 квітня на катеринопільському базарі знову продають свинину: сало, м’ясо, домашню ковбасу, фарш, пише ДЗВІН. 

– Ціни не радують, – журиться покупець Марія. – М’ясо з кісткою – 75, м’якуш – 90-95, сало – від 30 до 40 гривень за кілограм. Про ковбасу я вже й не запитувала, хай самі її їдять. Син сьогодні у Ватутіному купив добірного м’яса по 75 гривень, а тут – ніби інша республіка.

– Та це таке перед кожним Великоднем, – пояснює сивочолий чоловік. – Ось на Пасху наїдяться, та й знов ціна впаде…

– Ага, чекайте! – сердиться Марія. – У нас ціни тільки рости вміють, а падати ніяк.

Риба до пасхального кошика теж не дешева. Короп – 50 гривень за кілограм, карасики – 30-35, дрібненькі для котів – по 20 гривень. Домашні яйця – 20 гривень за десяток. Молоко не з дешевих – 12 гривень за літр, у той час як по селах можна знайти навіть за шість.

Найпопулярніший товар – посадкова картопля: відро – 25 гривень, півтора – 30.

Нагадаємо, відповідно до оперативної інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Рівненській, Харківській та Черкаській областях з 05.02.2017 в особистих підсобних господарствах громадян в с. Поліське Березнівського району Рівненської області, с. Велика Самара Близнюківського району Харківської області та в ФГ “Новоселиця” Катеринопільського району Черкаської області було зареєстровано загибель свиней. У наслідок цього було також знищено понад тисячу свиней.

Залиште коментар