У колишньому приміщенні районної газети торгуватимуть м’ясом

У колишньому приміщенні районної газети торгуватимуть м’ясом

Кам’янська районна рада надрукувала оголошення в місцевій пресі. Депутати вирішили здати в оренду підсобне приміщення, яке колись належало місцевій газеті «Трудова Слава». Після реформування газети воно відійшло до районної ради.

– Написали в оголошенні, що здається приміщення для торгівлі м’ясними продуктами, – обурюється місцевий підприємець Сергій Обухов. – Що це за районна рада, яка так переймається торгівлею м’ясом? За законом мав би відбутися аукціон, визначився переможець і тоді з ним би уклали договір оренди. А так зробили конкурс для своєї людини. Я пішов розбиратися. Питаю, чому тільки м’ясними? Бо ви так вирішили? Я торгую засобами захисту рослин. Маю ставку оподаткування 18%. А віддають під торгівлю м’ясом за 8%.  Тобто депутатам наплювати на поповнення бюджету. Місце там золоте – центр Кам’янки й дорога до місцевого базару.

Голова районної ради Сергій Сундуков обурюється.

– Звідки Обухов узнав, що приміщення здається під торгівлю м’ясом? Ще не пройшов місяць з дня подачі оголошення. Ми не зациклюємося на торгівлі м’ясом і не здаємо приміщення «своїм людям». Хто дасть більше грошей, той і отримає в оренду. На жаль, наш народ такий, що як тільки справа піде не по його сценарію, відразу скаржиться в Адміністрацію Президента, Європейський суд або президенту Росії Путіну. Треба просто дочекатися результатів конкурсу і тоді скаржитися. Свого часу я теж проходив конкурс на голову РДА. Нікому не скаржився, а терпляче чекав підсумків. Так треба робити й Обухову.

До роздержавлення кам’янська газета «Трудова Слава» орендувала підсобне приміщення за 1 гривню в рік.

Про це пише ДЗВІН.

Залиште коментар