У Лисянському лісгоспі переобладнали систему опалення

У Лисянському лісгоспі переобладнали систему опалення

Про опалювальний сезон 2017/2018 в державному підприємстві «Лисянське лісове господарство» потурбувалися заздалегідь.  Система опалення, що була встановлена кілька десятків років тому, втратила свою ефективність і вже давно потребувала заміни. Тож лисянські лісівники з усією відповідальністю підійшли до цієї важливої справи. На виконання загальнодержавної програми енергоефективності та за рішенням керівництва лісгоспу тут повністю переобладнали систему опалення, встановили нові економічні, твердопаливні котли.

Про це інформує прес-служба Черкаського обласнеого управління лісового та мисливського господарства.

Окрім того, було здійснено капітальний ремонт котельні підприємства – замінено несучі конструкції і покрівлю, демонтовано старі котли та частину опалювальної системи, приведено до ладу приміщення. Також оновили опалення в крамниці та підсобних приміщеннях лісгоспу. Облаштували місце для зберігання дров.

«Одним із пріоритетних напрямків діяльності Лисянського лісгоспу є забезпечення комфортних умов праці. Теплі робочі приміщення взимку – це важливий аспект для ефективної роботи працівників підприємства. Тож ми продовжуємо працювати в цьому руслі, аби й надалі створювати зручні умови для працівників у всіх структурних підрозділах», – зазначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Нову систему опалення, з установкою сучасного енергоефективного твердопаливного котла, також встановили у Стеблівському лісництві. Усі оновлення Лисянський лісгосп здійснює за власні кошти підприємства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар