У міській раді говорили про безпеку та законність торгівлі на ринках Черкас і поза ними

У міській раді говорили про безпеку та законність торгівлі на ринках Черкас і поза ними

Безпеку у місцях масового скупчення людей, до яких, зокрема, належать черкаські ринки, а також – легальність здійснення торгівлі на їх територіях та поблизу, сьогодні обговорили учасники місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка діє  при Черкаській міській раді.
Серед присутніх були представники Державної податкової інспекції у м. Черкасах, Черкаського міськрайонного відділу УДСНС України в Черкаській області, керівники ринків Черкас, профспілкових організацій, приватні підприємці,  правоохоронних органів та керівники структурних підрозділів Черкаської міської ради.
Головуючий на засіданні заступник міського голови Геннадій Шевченко акцентував, що  одним із завдань міської влади спільно з відповідними службами та установами є створення  максимально комфортних та безпечних умов для пересування та перебування громадян у місцях масового скупчення населення. З огляду на це, в місті регулярно здійснюються спільні рейди щодо перевірки законності здійснення торгівлі на території міста та відповідності умов такої діяльності, зокрема, з точки зору безпеки та санітарних норм.
Під час виступів учасники комісії наголошували на їх ігноруванні стихійними торговцями, які працюють на вулицях міста  поза правового поля, без будь-яких документів та не сплачуючи належні податки та збори до бюджету. Тому закликали присутніх на нараді представників поліції, які мають відповідні повноваження, активізувати роботу у цьому напрямку.
Зі свого боку, міська влада, за словами Геннадія Шевченка, надаватиме всебічну допомогу та сприяння у вирішенні цього питання.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар