У міськраді обговорили стан забезпечення житлом учасників АТО

У міськраді обговорили стан забезпечення житлом учасників АТО

Сьогодні під час ранкової наради у Черкаській міській раді обговорили стан забезпечення житлом учасників АТО, інформує “ВиЧЕрпно”.

Під час свого виступу директор департаменту ЖКК Сергій Танюк зазначив, що станом на 1 листопада 2017 року на обліку забезпеченням житлом перебувають 293 учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та які згідно з законом користуються пільгою першочерговості отримання житла. Також на цьому обліку перебувають 20 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і отримали поранення, а також 4 сім’ї загиблих бійців.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, за кошти державної субвенції було забезпечено житлом 13 інвалідів війни І та ІІ груп, а також 4 сім’ї загиблих АТОвців”, — повідомив Танюк.

Також директор департаменту зазначив, що рішенням Черкаської міської ради від 20 вересня 2016 року затверджено міську пільгову програму житлового користування учасників антитерористичних операцій та членів їх сімей.

“На виконання цієї програми у міському бюджеті передбачено на 2017 рік видатки в розмірі майже 10 мільйонів гривень. Кредит надається терміном до 30 років відповідно до програми. Учасникам АТО надається безповоротна фінансова допомога першого внеску у розмірі 20% від вартості житла за рахунок співфінансування (міський бюджет становить 90%, а обласний — 10%)”, — доповів Сергій Танюк.

Під час своєї доповіді директор департаменту повідомив і те, що на сьогодні згідно з програмою пільгово-житлового кредитування дано кредит на отримання житла чотирнадцятьом учасникам АТО.

Прочитайте ще:

Залиште коментар